Bize Ulaşın: (0392) 223 89 80

Hakkımızda

Kuzey Kıbrıs için çalışıyoruz…

 Akaryakıt sektöründe faaliyete başladığımız ilk günden bu güne gerek müşterileri, gerekse çalışanları ile Şirketimiz birbirine kenetlenmiş bir aile anlayışı içerisinde faaliyetlerini devam ettirmektedir. Ekonomik kalkınmada çok önemli bir role sahip ve enerji kaynakları arasında en temel ürün olan petrol ihtiyacı her geçen gün artmakta ve buna paralel olarak kıt kaynaklar azalmaktadır. Bu bilinçle ülke genelinde dağıtımını gerçekleştirdiğimiz ürünlerde kalite kontrolü ve güvenilir tedarik zinciri ile daima etkin bir kullanıma teşvik amaçlanmaktadır.

Dünya genelinde yaşanan kriz döneminde bile büyümeye devam eden Şirketimiz; Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde önemli bir pazar payına sahiptir. Ülkenin enerji ihtiyacının karşılanmasında ciddi katkılarımız bulunmaktadır. Kusursuz hizmet verilmesi adına gereken her şeyi yapmakta ve düzenli gerçekleştirilen personel eğitimleri ile geliştirilen teknolojik altyapı sayesinde satış noktalarındaki hizmet kalitesi ön plana çıkmaktadır.

Kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışıyla hareket eden AUTOSAT PETROL, KKTC’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarının akaryakıt ihtiyacını karşılamaktadır.

Kuzey Kıbrıs için çalışmaya devam edeceğimizi belirtir, bizlere güvenerek projelerimizi hayata geçirme imkanı sunan kurum, kuruluşlara ve bizleri bugünlere taşıyan tüm çalışanlarımız ile müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Saygılarımızla

AUTOSAT PETROL

Hakkımızda

Kuzey Kıbrıs için çalışıyoruz… Akaryakıt sektöründe faaliyete başladığımız ilk günden bu güne gerek müşterileri, gerekse çalışanları ile Şirketimiz birbirine kenetlenmiş bir aile anlayışı içerisinde faaliyetlerini devam ettirmektedir.

İletişim

Şehit Bayram Hasan Sokak. No:3 Gocmenkoy/Lefkoşa Tel: (0392) 223 89 80-82-83
Fax: (0392) 223 89 81
Gsm: 0533 825 25 00
website: http://www.autosatpetrol.com
email: autosatpetrol@hotmail.com