Bize Ulaşın: (0392) 223 89 80

İnsan Kaynakları

Çalışanlarının büyük gayreti, fedakarlığı, geçmişten edindiği bilgi birikimi ile köklü bir şirket kültürüne sahip olan Autosat, dünya çapındaki teknolojik alt yapısı ile faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.

Ülkemizin petrol ve doğal gaz ihtiyacını karşılayan, çalışılması en çok arzu edilen, bölgesinde etkin bir “Enerji Şirketi” olma vizyonu doğrultusundaki rotasını çizen şirketimiz; geleceğe daha emin adımlarla ilerlemek için çalışanlarına yatırım yapmaya devam etmektedir. Başarının, ancak işinde uzman ve motivasyonu yüksek bireylerce sağlanabileceğine inanan Autosat, dinamik bir İnsan Kaynakları Sistemi oluşturma çalışmalarını sürdürmektedir.

Autosat, modern İnsan Kaynakları fonksiyonlarını yapıya entegre etme çalışmalarına katkı sağlayacak olan İş Analizi Projesi kapsamında çalışanlarımızın,

  • Görev ve Yetkileri,
  • Sorumlulukları,
  • İş Gerekleri,
  • Yetkinlikleri,
  • İş Şartları vb.

bilgilerinin alındığı bir mülakat süreci uygulanmaktadır. İş analizi görüşmeleri neticesinde elde edilen verilerle personelin iş tanımları çıkarılmaktır.

 

Hızla büyüyen portföyümüz sürekli şekilde şirketimiz bünyesinde çalışacak yeni iş arkadaşlarına ihtiyaç doğurmaktadır. Münhalli veya münhalsiz iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki formu doldurup öz geçmişinizi eklemeniz yeterli olacaktır. Yapılacak değerlendirme sonucunda en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.

İş Başvuru Formu

[contact-form-7 id=”4234″ title=”insankaynaklari”]

Hakkımızda

Kuzey Kıbrıs için çalışıyoruz… Akaryakıt sektöründe faaliyete başladığımız ilk günden bu güne gerek müşterileri, gerekse çalışanları ile Şirketimiz birbirine kenetlenmiş bir aile anlayışı içerisinde faaliyetlerini devam ettirmektedir.

İletişim

Şehit Bayram Hasan Sokak. No:3 Gocmenkoy/Lefkoşa Tel: (0392) 223 89 80-82-83
Fax: (0392) 223 89 81
Gsm: 0533 825 25 00
website: http://www.autosatpetrol.com
email: autosatpetrol@hotmail.com